| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un cont de membru cu steluta pe fantage. Are cineva? Daca da lasa-ti un Id de messenger, si va caut eu. Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cea mai tare... are toate hainele pe care le poti gasi in acest moment. e daja la nivelul 6, are 4 medalii vizibile si puteti sa o pastrati. si va rog sa va atasati de ea si poate sa ii luati membriship, toate dupa ce ii schimbati parola normal

nume : cosmyna
parola : secretelemele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ati lua membriship sau "stelutza" cum ii zici tu , ai nevoie de bani adevarati in usd. In lei ar fi cam 20ron (eu intentionez sa imi iau) ,dar nimeni nu ar fi asa prost sa dea acesti bani si sa puna parola pe un site public. asa ca... Multumesc pentru intelegere

| yoalamik a răspuns:

Nume:yoalamik
pass:caracatus28

| dia33 a răspuns:

Eu mi-am facut deja cont si este simplu! Incearc e sfatul meu!