| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva un cont pe site-ul fantage, pe care nu il mai foloseste? De preferinta membru cu "steluta", va rog, am mare nevoie de un cont! Multumesc!

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am dar nu iti dau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am un cont

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am dar nu e membru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ati lua membriship sau "stelutza" cum ii zici tu, ai nevoie de bani adevarati in usd. In lei ar fi cam 20ron (eu intentionez sa imi iau), dar nimeni nu ar fi asa prost sa dea acesti bani si sa puna parola pe un site public. asa ca... Multumesc pentrut intelegere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ati lua membriship sau "stelutza" cum ii zici tu, ai nevoie de bani adevarati in usd. In lei ar fi cam 20ron (eu intentionez sa imi iau), dar nimeni nu ar fi asa prost sa dea acesti bani si sa puna parola pe un site public. asa ca... Multumesc pentru intelegere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma daca chiar vrei un cont cu "Stelutza" cum ii zici tu da- 20 ron (200. 000 lei vechi) si o sa il ai chiar pe al tau.Si nimeni nu o sa fie prost ca sa iti dea un cont cu "Stelutza".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 1-cosmyna
parola : secretelemele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 1-cosmyna
parola : secretelemele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anca_steluta200 parola 123456

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ID:miruna157
p:barbie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am se numeste (loli3000)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai cum se face papusa aia la jocul fantage ca sa cumperi orice haine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti si singur ce esti proasta prost?

| LoLFan360qHD a răspuns:

Iti dau eu unu dar nu e membru
ID:oOSteffyOo
password:plapla1

| yoalamik a răspuns:

Nume:yoalamik
pass:marius10

| alexandraalina46 a răspuns:

Tre sa platesti ca sa fii membru? ajutor ajutati-ma spuneti

| ღღLarysaღღ a răspuns:

Am este level 20..

| alin_6953 a răspuns:

Buna.` ca sa fii membru fantage trebuie sa platesti astept raspuns happy