| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un mic ajutor. Trebuie sa sterg un clip de pe youtube. deci, este cu mine dar incarcat de alta persoana, cum il raportez in asa fel ca sa fie sters? Ca l-am raportat acum 1 luna [dar nu cred ca l-am raportat cum trebuie] si nu s-a intamplat nimic. repet eu apar in el dar e incarcat de altcineva, ce optiune aleg acolo. va rog, help me big grin!

Fundita happy! [Scuzati catergoria.]

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

In partea de jos a videoclipului e un stegulet care marcheaza functia Raportati.Dai click pe el si-ti apar mai multe optiuni, marchezi una dintre ele.Te vei descurca sunt sigura.Numai bine.happy

| Blackyuu a răspuns:

Poti sa ne dai si noua link-ul? Glumesc.

| SmilerXd a răspuns:

Pai. e incarcat de 7 luni si e are 100 si ceva de vizionari laughing
Oricum acea persoana nu prea are multi prieteni nici pe facebook, si am noroc ca sunt poze de 2 ani. si na laughing
Multumesc frumos :*!
Fundita, cum am promis >; ddd< `!