| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un nume de site. Doresc sa imi fac un site care sa contina mesaje de iubire,mesaje de sarbatorii,chestii de genul. Va rog, m-ati putea ajuta cu niste sugestii? Dau funda la cel/cea care vine cu cea mai originala sugestie. PS: sa fie cuvinte in limba romana happy Multumesc.

9 răspunsuri:
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Din inima pentru tine/voi...
Ganduri spuse

| anonim_4396 explică (pentru DenisaLuciaBarbu):

Ceva mai scurt, te rog, sa fie tinut minte usor, ceva original si sa contina un singur cuvant, te rog.

| anonim_4396 explică (pentru DenisaLuciaBarbu):

Am vazut ca site-uri cu nume dragoste, iubire, mesajededragoste sunt multe.as vrea ceva diferit.

| Nelamuritul a răspuns:

Dragostea dedicatiilor sau dedicatii pentru toti nu stiu ceva de genu laughing

| anonim_4396 explică (pentru Nelamuritul):

Ceva mai scurt, te rog, sa fie tinut minte usor, ceva original si sa contina un singur cuvant, te rog

| DenisaLuciaBarbu a răspuns (pentru anonim_4396):

Www.pentrutine.ro
www.dininima.ro
www.simplu.ro
Nu sunt chiar atat de creativa.:| Imi pare rau daca nu te-am putut ajuta mai mult.:(

| anonim_4396 explică (pentru DenisaLuciaBarbu):

Ba da, imi place cum suna din-inima.multumesc mult.e super. multumesc frumos.

| DenisaLuciaBarbu a răspuns (pentru anonim_4396):

Trimite-mi si mie site-ul cand e gatasmugsmug Cu placere. Fundita?puppy dog eyes

| anonim_4396 explică (pentru DenisaLuciaBarbu):

Sigur ca da, Lucia. O sa ti-l trimit prin mesaj privat. Multumesc mult de tot. O seara frumoasa iti doresc.