| veronica3513 a întrebat:

Am nevoie de un program de editat poza, cu ajutorul caruia pot lasa doar un obiect color, iar restul fa fie alb-negru. Funditahappy

Răspuns Câştigător
| Luissa123 a răspuns:

Buna
www.picmonkey.com e foarte bun
nu trebuie sa downoaldezi nimic pe computer si e si simplu
1. incarca o imagine de la ''edit a photo''
2. in stanga este un rand cu tot felul ..click pe a doua ''effects''
3.la effects o sa gasesti mai multe efecte..selecteaza ''black and white''
4.o sa-ti apara o fereastra mica unde este selectat effect tu apasa ''original''
5.acum selecteaza cu mouse-ul partea pe care doresti sa o lasi colorata in imagine
Bafta multa!

| BellaKiოNana a răspuns (pentru Luissa123):

Tot pe acesta am vrut sa il dau. big grin sper sa-ti dea tie funda

| Luissa123 a răspuns (pentru BellaKiოNana):

happy multumesc

8 răspunsuri:
| Pau a răspuns:

Heey! :*

http://photoeditor.phototools.ro/

Daca nu te descurci iti spun eu pas cu pas ceea ce trebuie sa faci :).

| SasukeCS2 a răspuns:

Adobe Photo Shop.

| BlackMillFan a răspuns:

Sony Vegas pentru filmehappy

| gamesu a răspuns:

Photo Scape dar mai st multe altele app daca nu te descurci scrie pe yotube si uitate la tutorialewinking

| NuMeSiMpLu a răspuns:

Daca ai camera web poti folosi o aplicatie foarte interesanta http://neave.com/webcam/app/