| ADY_5784 a întrebat:

Am nevoie de un program de lucru la sala de forta! De exemplu, luni : ce grupa de muschi sa lucrez si la ce aparate pot sa lucrez acesti muschi, marti :..., si asa mai departe, sau daca imi gasiti un link cu imagini ale exercitiilor si aparatelor ar fi perfect. Am facut sala luna trecuta dar am facut aiurea ce apucam si luna urmatoare vreau sa incep sa fac serios, deci cer seriozitate maxima big grin.

1 răspuns:
| clau123 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GZfGnU_LYp0 incearca mai cauta pe acolo pe youtube poate gasesti ceva ce te ajuta