| Sasha_3991 a întrebat:

Am nevoie de un site cu descrierea tablou al lui "In padurea Petrisorului" de Mihai Sadoveanu. Cine stie fundita si daca mai raspunde sau a raspuns la inca 2 intrebari de ale mele aiurea ia si acolo fundita. in total 3 fundite. big grinbig grinbig grin Mersi

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe google si scrie Anidescoala.ro,, In padurea Petrisorului" de Mihail Sadoveanu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onu

| DarkWizz a răspuns:

Intra pe http://www.inffo.ro/......veanu.html o sa gasesti si rezumatul dar si descrierea.NOROC

| Alexia23 a răspuns:

Toate sunt nefolositoare...
puneti unele mai bune

| seby_3278 a răspuns:

Si eu caut.

Întrebări recente