| cssandreea a întrebat:

Sthie cineva pe ce site pot sa gasesc un rezumat scurt al povesti"In padurea Petrisorului" de Mihail Sadoveanu? Va rog ajutati-ma, raman datoare! mersi pentru. rasp. happy

5 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Pai cauta si tu pe google si scrii rezumate online, dar mai bine nu lua dupa net ca asa am facut si eu in clasa a 8 mi-a dat sa fac un rezumat l-am luat dupa net si totul era gresit mai bine stai si fal tu paaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o gasesc nici eu dar oricum... o sa mai incerc si cand aflu iti spun pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut dar nu gasesc...in ce clasa esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eu