| Kidooooo a întrebat:

Am nevoie urgent de niste mesaje cu care sa ne impacam pentru ca ne-am certat
mesaje intre prietene si am nevoie urgent
cele mai bune funda

Răspuns Câştigător
| deathproof a răspuns:

E foarte aiurea ce ceri tu. Mai bine gandeste-te unde ai gresit si cu ce, si apoi scrie-i ceva din suflet, nu prostii luate de pe net.

1 răspuns:
| 김남길 a răspuns:

Un trandafir cat de
Tot isi schimba
Dar un prieten
Ramane toata!

Niciodata nu sti cine e prietenul adevarat un lucru sa stii un prieten adevarat iti spune atat defectele si calitatile.

Ce voi face azi? Ce voi face maine? Nu stiu! Doar timpul va arata.Insa stiu doar una: SA CRED IN TINE, NU VOI INCETA! happy.

Un prieten este un lucru frumos ai incredere in el nu il jigni asculta-l nu-l supara. Daca nu ai incredere il el il jignesti nu il asculti te transofrmi in o persoana fara prieteni singu singurel la greu cand zici in sinea ta :,, Ai nevoie de un prieten! "Iti ceri iertare cand esti i singur la acel prieten... Dar firul s-a rupt atunci cand nu te-ai comportat cu el frumos cu el nu ai avut incredere in el l-ai jignit. Of... zic in sinea mea :,, Am avut un trandafir langa mine adica un prieten si s-a ofilit ". Mie dor de aceea prietenie care s-a ofilit!

As vrea sa ma ierti ca ti-am spus adio, acum stau si sufara si nu imi e bine, de dorul tau plang mereu, doar pentru ca imi este greu, as vrea vorbele sa m-i le retrag, tu imi esti cea mai draga, am sa-mi amintesc mereu, ai fost, esti si vei ramane mereu prietena mea, imi pare rau crying((((

Iarta-ma(scrii numele ei). Imi cer scuze vorbelor de di-nainte. Vreau sa ne impacam, sa fim din nou prietene cum eram.Sa ne jucam, sa ne distram ca noi asa am fost facute. Dumnezeu ne-a dat o viata si trebuie s-o traim asa cum stim.Ca fiecare copil care de Dumneze Ce-l ce ne-a dat viata, a fost iertat de ce-l ce la tradat. VREAU SA NE IMPACAM! Asa am fost si o sa fim. Nu o sa iti mai zic vorbe ca acelea pe care ti-am spus.Ma rog la Dumnezeu ca sa ma ierti. Eu vreau sa fim la fel ca inainte. Te pup dulcic

nu stiu motivul din care sunteti crtate asa ca te las pe tien sa alegi dintre ele, eu as opta pe ultima sau penultima