| Andrei_Adela_1996 a întrebat:

Acum o saptamana m-am certat cu cele mai bune prietene! Sa va explic ce s-a intamplat!
Eu si cu doua colege eram cele mai bune prietene, dar totul s-a schimbat pana cand una dintre prietene a inceput sa se comporte ca o sefa cu mine si a inceput sa vorbească cu o alta colega care zici ca erau cele mai bune prietene! Acest lucru m-a deranjat! Si i-am spus Cristianei (asa o cheama pe a doua cea mai buna prietenă) sa-i spună ca ma deranjează acest lucru! Dar ea i-a spus ca eu nu mai vreau sa fiu prietena cu ele. A doua zi m-am dus sa le cer scuze, dar nu mai vor sa ne impacam! Le-am trimis si mesaje ca îmi pare rău, am facut tot ce am putut dar nu am reusit!
Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| R0R0 a răspuns:

Inseamna ca ele nu te mai vor ca prietena. Nu are rost sa insisti. Decat cu asemenea prieteni, mai bine fara.