Am o carte pe wattpad (http://www.wattpad.com/46733840-viata-sabrinei) si as vrea sa stiu cum fac mai multi cititori,stiu ca daca atrage atrage,daca nu,nu :(,dar poate exista alta metoda,cum ar fi un hack,in ziua de azi exista hack pentru orce,poate exista si pentru asta
dace exista,sa imi dati un link, puteti sa imi dati un link si cu povestea voastra, ca am chef sa citesc ceva.
dau funda
multumesc anticipat! :*

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

In primul rand ar trebui sa corectezi greselile. Prea mult "tipand la mine", "ton autoritar" prea multi nervi in povestea asta. Pe mine nu ma atrage sa citesc. Sper sa nu te superi ca mi-am spus parerea. Si ca sa o citeasca lumea, trebuie sa o faci cunoscuta. Fa o pagina de facebook.

Nu ma supar, si daca te duci la profilul meu, o sa vezi ca mai am o poveste http://www.wattpad.com/story/15180263-vampire-blood

| Aasdfghj a răspuns (pentru FrumyBombonika19981234567891234567891234567891234):

M-am uitat peste ea si e mai interesanta:p Iti dau un sfat, incearca sa scrii in office sau ceva si corecteaza inainte de a posta pe wattpad.