| Leea1234 a întrebat:

Am o curiozitate, aveti ID-urile unor vedete? ma rog "persoane publice" nu conteaza din ce domeniu!
eu am id-ul unui manelist!
:-b

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Am id lu dudu steel

| cornculapte a răspuns:

Am id-urile a doi lautari din oras. Se pune?

| User a răspuns:

Da. am id'u lu' gutza, hannah montana si mickey mouse.

| Leea1234 explică:

Rafaga-ai dreptate nici mie nu-mi foloseste id-ul manelistului...sau poate il dorese cineva nunti, botezuri, inmormantari(mai nou)

| Leea1234 explică:

Shadow-am spus:"ma rog persoane publice"...asta ii include si pe ei, ce conteaza ca nu sunt "placuti"de toata lumea!

| lays a răspuns:

Si eu am, dar doar de la membrii unei trupe.in rest numere de tel, obtinute de minedevil sau de la un prieten de-al meu fotograf. a lucrat cu unele vedete.gen smiley, deepcentral, a. b., etcoh go on. oricum nu am ce sa fac cu elelaughing

| paul0013 a răspuns:

1.Nu, nu am ce sa fac cu ele, si nici nu m-ar interesa.
2."ID-ul unui manelist" - eu nu consider asa ceva vedete laughing. dar stiu ca gursturile nu se discuta asa ca...

| ...:::are a princess in a big world:::... a răspuns:

Da am id meu love struck si ma simt ca o vedete ce imi mai trebuie mie id alora big grin

| PaulB a răspuns:

Nu, dar la un manelist nici nu mi-ai tr id-ul sau nr lui de telefon oh go on ca nu pot sa ma inteleg cu ei ca's rromi si nu stiu ei romanesterolling on the floor

| thegirl12 a răspuns:

Ics imi dai id lui smiley te rog

| Prutty_Alexutza_1998 a răspuns:

Eu am id-ul lui greyson chance! SI NU GLUMESC...VA JUR!