| MisterKat a întrebat:

Care sunt cele mai antipatice persoane publice (sa zicem...vedete) din Romania?

Răspuns Câştigător
| purpleice a răspuns:

Simona senzual, nu o suport pe ***** aia, monica columbeanu, boc, basescu, buruiana(sanziana) si alte pitipoance ca nu mi le amintesc acum.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mutu.Are niste fite baiatul ala pe el de zici mama, mama
Nici nu se compara cu Chivu."Briliantului" i-au cam cazut pietrele

| clauss a răspuns:

Nu mi place de cosmin marculescu, ia oamenii la misto, basescu care se crede mesia si isi face dreptate sg cu palma, boc ca e un mic si nu stie nimic

| MisterKat explică:

Eu nu-l suport pe Maruta, Nikita, Diaconescu, Marculescu, Adrian Pescariu(e un om care face machiaje la pitzipoance), Sanzaiana Buriana, Adriana Bahmuteanu (taranca mare), Laurrete, Bomba Sexy-Iulia Tabacaru (e o alta pitzipoanca ), Brancu (ala de la Antena 2), Lazarus, Moni (desigur, oare cine o place? laughing ), Toti manelistii din Romania, Serban Huidu, Boc, Basescu, Marko Bella, Csiki Atilla (sau cum il cheama pe Ministrul Sanatatii din Romania, ala gras precum un porc), Fuego si cam atat deocamdata...

| DeDii a răspuns:

Monica Columbeanu si sora ei.
Sanziana...vai o urasc p aia!
oana zavoranu
si comentatorii aia doi de la sport.ro:guguianu si brasoveanu.

si lista continua...pentru ca la toti li se urca faima in caplaughing

| YqLmX a răspuns:

Basesculaughing
monica columbeanu si hannah montanalaughing
bft

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Boc cel mic, columbeanca si sora'sa, marculescu, sexy braileanca si lista poate continua