| anonim_4396 a întrebat:

Am o inaltime de 1.92, ce as putea face in privinta asta?

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Să fii mândru de tine! Fetele in ziua de azi prefera bărbații înalți. Mulți și-ar dori să crească așa în înălțime.

| DeathIncarnate a răspuns:

Sa faci ce si in ce privinta?

| RAY a răspuns:

Sa te bucuri de inaltimea ta, sa faci culturism, sa ai o alimentatie sanatoasa, o sa te placa multe femei

| Violleta2022 a răspuns:

Grozav, esti un barbat super cautat si norocos, fiindca poti avea orice fata doresti, atat cele micute de statura, cat si cele foarte inalte.

PS Eu m-am maritat cu unul de 1.94 m

| MaryMaria333 a răspuns:

Foarte bine, in special pentru un baiat. Daca mai esti si bine facut cu atata mai mult. Cati ani ai?

| DanielPH a răspuns:

Eu am 1.95, poti face ca mine:
Te pui in pat, insa mai spre capat, sa nu-ti iasa picioarele pe langa, tragi o patura pe tine si bagi o carte blanao.
Mai o plimbare, de cativa km, sa poti face cativa pasi, gen.
Apoi dupa 15 mai faci 3-4 pasi pana in statia de autobuz, aflata la 1 km, iei autobuzul, stai aplecat in el pana te asezi, si bagi picioarele pe sub scaun, sa poti intra pe loc.

Nu inteleg ce vrei sa stii mai exact! laughing