| BiancaDenisa a întrebat:

Am o intrebare care imi da ceva batai de cap de mult timp dar nu am gasit informatiile necesare pentru a avea un raspuns. Care a fost primul...The Vampire Diaries sau Twilight? Cartile au fost primele, sau serialul/filmul? Si cine a avut ideea prima oara? Am tot vazut comentarii pe diferite site-uri cum ca TVD a fost primul si autoarea ce a scris cartile Twilight s-a luat dupa ei, sau invers, depinde de persoana care scrie, bineinteles. Vreau sa inteleg odata, care e de fapt treaba cu acest serial si cu filmul laughing eu urmaresc TVD, la Twilight nu m-am uitat si nici nu ma tenteaza ideea pentru ca nu imi plac actorii (imi cer scuze pentru fanii lor, dar gusturile sunt diferite).
Deci, ma poate lamuri cineva cu un raspuns?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa-ti zic eu m-am uitat la amandoua si nu mi s-a parut sa aiba atat de multe elemente incat sa zici ca ala a fost copia celuilalt. Clar ambele au fost create dupa niste carti. Acumk nu stiu sa-ti zic care si cum a fost primul si oricum The Vampire diares e mult mai bun decat seria Twilight

Întrebări recente