| qpattyx3 a întrebat:

Cei care urmaresc serialul The Vampire Diaries, cum vi se pare filmul?
Mi`l recomandati? Ce puteti sa`mi spuneti despre acest serial?
VREAU SA STIU CAT MAI MULTE CHESTII DESPRE THE VAMPIRES DIARIES! Ms mult. Funda!love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

1 răspuns:
| TraiescInLumeaViselor_7593 a răspuns:

Buna. In primul rand srialul TVD este fenomenal, desigur este si mai bine daca iti plac vampirii. Eu am aflat de el dintr- revista si am zis sa ma uit la un episod sa vad daca imi place...primele 2-3 episoade mi s-au parut cam naspa deoarece vezi numai copii drogati si care fac tot felul de tampenii, dar de pe la peisodul 4 m-am indragostit de serial si de abia astept sa inceapa sezonul 3. (Imi place fooooooarte mult pentru. ca joaca si Ian Somerhalder in el). Eu ti-l trecomand cu cea mai mare placere. Restul depinde de tine: daca iti va placea sau nu. Pe lista mea de cele mai bune seriale (imaginara, desigur) este pe primul loc.