| lindalove99 a întrebat:

Am o intrebare cum fac bani pe lady popular plzzz spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| Ella3133 a răspuns:

Pai trebuie sa te specializez in ceva facand scoala dupaceea iti poti lua un loc de munca, daca nu mai ai bani sa iti iei un iubit care iti da tie bani pana strangi pentru curswinking

3 răspunsuri:
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Pfff...pai cand ai 100 de zile de joc primesti 200 diamante si le poti schimba in dolari($) 1 diamant=90$ si 200 diamante=18000$ Daca nu, iti iei un iubit sau te duci la jocuri si joci : Razuieste, Conecteaza punctele, Turnuri Hanoi, Sudoku si deastea...sau te duci la servici si mai este o mica idee acolo unde trebuie sa iti alegi poza dai clik pe ea si in partea stanga scrie Vot si trebuie sa dai vreo 6 voturi si fiecare vot iti da 5$.Pwp si funda plss!

| girlgirl a răspuns:

Te duci la munca sau daca ai diamante le schimbi in bani

| βέiiiβiii_5950 a răspuns:

Pai vezi ca sunt niste "jocuri" acolo.eu asa stiu.

sper ca te-am ajutathappy Fundaa?big grin