| GeorgyDeea a întrebat:

Lady popular este cu bani adevarati? daca da spuneti-mi cati bani

Răspuns Câştigător
| adelliinaa_3083 a răspuns:

Nu este cu bani adevarati ...este vorba de diamante care primesti 8 la inceput iar pe acelea le poti schimba in bani si mai primesti si 2000 $ ...DOAR daca vrei sa cumperi in caz ca ai nevoie sau pur si simplu vrei, dai la banca si acolo iti alegi un pachet (ex. 20 diamante) si iti ararta cat costa (ex. 20 diamante 2 euro) (AICI CHIAR SE PLATESTE).Dar in rest nu

1 răspuns:
| ZeroBLADE a răspuns:

Eu il stiu si imi place,Din pacate nu am cont inca, darcred ca o sa ii fac cat de curand,in primul rand nu costa bani sa iti faci cont(costa bani daca cumperi diamante pentru joc),poti juca jocuri in LadyPopular gratis (primesti puncte pentru jocuri care determina clasamentele in joc),poti merge la discoteca, poti sa mergi la cumparaturi, poti sa ai propria ta slujba...Pa!