| Frau a întrebat:

Am o intrebarehappy in ourworld am vazut la cineva o poza in care statea cu hoverboardul pe ghiata fara sa aiba patine sau asa ceva. si eu am hoverboard dar nu stiu cum sa fac asta. va rog ajutor not worthy dau fundita. numele meu pe ourworld : zamfirache

10 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Probabil a facut magie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa dai ctrl si shift la mine a mers ca si eu am hoverboard

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acu se dau daca ai peste lvl 40big grin la prima trecere de nivel vei castiga tot ce trebuia sa ai pana atunci... pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost o eroare si eu m-am urcat odata pe un lift pe ourworld si eu am hoveboard si nu am vazut asa ceva cred ca e eroare sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este imposibil sad cred ca a fost o eroare big grin ce level ai in ourworld eu 40

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A avut patine si si-a pus hoverboardul si a ramas cu el pe gheata poate fi asta problema P.S.caut cont ourworld fata cu patine

| AlexandraXJacob a răspuns:

Pai judecand dupa fapta a intrat cu patinele inainte si dupa aia cu hoverboartul

| andreeanicola a răspuns:

Pai nu poti unele pot altele nu trebuie sa cumperi patine ca sa poti

| Deutza_6888 a răspuns:

Este imposibil sad cred ca a fost o eroare big grin ce level ai in ourworld eu 42 big grin

| AlexandraXJacob a răspuns (pentru Deutza_6888):

Uiete raspunsul ti l-am zis dar se poate zice o intrebare am vazut la una parul roz dar se stie ca nu mai la rezidenti e parul roz si ia nu iera rezidenta