| BlueByMe a întrebat:

Am o intrebare legata de facebook...daca am o poza intr-un album(sa-l numim x) si vreau ca o poza din acest album sa mi-o pun ca fotografie de profil.poza are y like-uri. Daca mi-o setez ca fotografie de profil,ea o sa imi intre in albumul,,fotografii de profil".
Intrebarea mea este:daca mi-o pun ca fotografie de profil, ea va avea acelasi nr de like-uri ca in albumul x sau nu va mai avea nici un like?

3 răspunsuri:
| alinutzaap a răspuns:

Nu va mai avea nici un like.happy

| KittyKa a răspuns:

Nu va avea atatea like-uri happy

| xalexandraxd a răspuns:

Nu va mai avea like-uri, dar va ramane si in albumul x cu tot atatea like-uri.