| anonim_4396 a întrebat:

Am incarcat o poza pe Facebook si vreau sa o setez ca profil. Cand dau la optiun si "Adauga ca fotografie de profil" ma pune sa o decupez.Am facut asta doar ca apare o alta fotografie ( a e tot aia dar decupata) si difera like-urle comurile si tot. Cum af veni am 2 fotografii la fel de dimensiuni diferite. Cum pot sa setez ca profil fara sa se schimbe nimic. Sa fie EXACT aceiasi fotografie! FUNDA! scuzati categoria big grin

1 răspuns:
| mudokinss a răspuns:

Nu ai cumwinking ori o setezi de la inceput ca fotogrfie de profil si o stergi de acolo de unde ai inkarcat-o initial iar toate like-urile si comenturile le vei primi la aia de profil.ori daca o ai de mult timp si acum vrei sa o faci fotografie de profil fara sa pierzi comenturi si like-uri, va trebui sa ramai cu amdouastraight face stiu e cam nasol nisi mie nu mi-a convenit

FUNDA plsbig grin