| anonim_4396 a întrebat:

Am incarcat o poza pe Facebook si vreau sa o setez ca profil. Cand dau la optiun si "Adauga ca fotografie de profil" ma pune sa o decupez.Am facut asta doar ca apare o alta fotografiestraight face ( a e tot aia dar decupata) si difera like-urle comurile si tot. Cum af veni am 2 fotografii la fel de dimensiuni diferite. Cum pot sa setez ca profil fara sa se schimbe nimic. Sa fie EXACT aceiasi fotografie big grin!

4 răspunsuri:
| Kinus12 a răspuns:

Simplu.Setez marind imaginea.Cum faci asta? Tragi colturile in spate si se mareste.Nu cu browserul e problema.

| BoMbeRmEn a răspuns:

Scuze dar am tras si de colturi dar nu imi cuprinde toata fotografia deci tot o alta fotografie setez ca profil straight face

| Didyshor29 a răspuns:

Incearca cu alt browser big grin

| Fady a răspuns:

Si eu am avut aceas problema happy
poti sa pui poza doar de pe un android dar sa nu folosesti aplicatia de la facebook... tot browserul