| Robeert a întrebat:

Am o intrebare :mi-am schimbat numele de mess si am dat la contact detalis si am intrebare pe cativa daca apare numele meu nou la ei in agenda si mi'au zis ca nu apare! cum sa fac sa apara? fuNdA?

Răspuns Câştigător
| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Sus, da click pe messenger happy

apoi pe "My contact Details"

si o sa-ti apara o "caseta" unde sunt mai multe rubrici libere... unde scrie numele tau scrie cum vrei sa-ti apara numele (poti sa pui si caracterehee hee )

dai pe "save and close"

gata happy

P. S.:ca sa vezi daca ti s-a schimbat, inainte de asta bagate pe tine in lista(asa o sa poti sa vezi daca ti s-o schimbat statusul, etc.)

succes! :*

daca nu ai inteles ceva poti sa-mi trimiti un mesaj pe privat happy

3 răspunsuri:
| мяaρѕмσкє a răspuns:

Dai sus la "Actions" si apoi pe "Send my contact details"
Succeswinking

| Christa a răspuns:

Sa apese ei pe tastele ctrl+shift+r. O sa-ti poti pune tu numele care'l vrei ( cel nou, sau cel vechi ).

| sixtythree a răspuns:

PAi la unii apare la altii nu.
Io zic numai daca iti introduc ei numele tau de la ei din messenger. Alta optiune nu vad.big grin