| lavvybubu a întrebat:

Cand am schimbat numele la mess acolo la contact details numele nou apare la toata lumea?

Răspuns Câştigător
| Pufuleteeeee a răspuns:

Depinde,daca de exemplu til schimbi din "X" in "xy" la cei pe care i ai de mai de mult in lista o sa le apara "X" si pe cei care i bagi apoi in lista o sa le apara "xy"! Dar de exemplu daca iti schimbi numele din "X" in "bubulina1856" o sa apara la toata lista! Sper ca te-am ajutat:* funda?

3 răspunsuri:
| Mihaela_3187 a răspuns:

Da, sigur laughing Doar daca l-ai editat si-l vezi tu pe acel nou atunci il vad toti pe cel nou laughing

| Gagikaru a răspuns:

Mai mult ca sigur baftaa pup fundoi!

| ċønŧraśŧ a răspuns:

Nu, trebuie sa negociezi cu ei ca sa apese : CTRL+SHIFT+R ---> cel potin eu asa am facut big grin