| jUsTN a întrebat:

Mia´m schimbat numele la Yahoo Messenger, si de ce prietenilor mei din lista le arata tot numele vechi(numele cu care ma loghez!), cu toate ca am trimis ´Contact Detalis´. Am facut un id nou si cand am adaugat id´u nou pe acela pe care am schimbat numele, tot numele vechi imi apare (numele cu care ma loghez!) Dau Funda la cine ma ajuta!

1 răspuns:
| dgeko a răspuns:

Cei pe care ii ai in lista trebuie sa te adauge din nou ca se le apara numele de acum.
Mai era o solutie dar nu imi aduc aminte acum.