| madutZza_5772 a întrebat:

Am o intrebare pentru ca nu am timp sa caut in fiecare episod...este vorba despre anime "naruto" ...va exista vreun sarut intre sasuke si sakura? nu conteaza daca in naruto sau naruto shippuden, doar va rog spuneti-mi daca stiti

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Creatorul manga al lui Naruto/ Naruto Shippuden este Masashi Kishimoto. love struck Chiar el a declarat ca nu prea intentioneaza sa scrie romantism pentru aceasta manga si acest anime.
Deci nu cred ca va exista un sarut intre ei doi. În Naruto, nu am vazut un sarut intre cei doi, dar în Naruto Shippuden, seria inca nu s-a terminat, deci vom vedea daca creatorul manga, Masashi Kishimoto va introduce in manga si un sarut intre Sasuke si Sakura. happy

| DaNtE a răspuns:

Au fost doar 3 in Seria Naruto iar in shipuden nici unulwinking
Bftbig grin

| Daii_4342 a răspuns:

Ar fii mult mai interesant serialul daca ar continua tringhiul amoros dintre ei si ar baga si scene de dragoste.

| ValeValyxX a răspuns:

Nu,acest cuplu nu are niciun viitor, deoarece sakura este eroina seriei si este "predestinat" ca ea sa fie un cuplu cu personajul principal, si anume naruto...sasuke si sakura nu se vor mai intelege unul pe altul in manga, ba chiar mai mult ei vor sa se omoare