| IM5 a întrebat:

In ce episod din naruto shippuden sa batut sakura cu sasuke si eu n-am vazutlaughing... spuneti-mi si mie va rog cred ca l-am ratat cei care stiu sigur. din shippuden rpdd. funda

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Buna.
Sasuke si Sakura nu sau luptat inca, ea a fost aproape omorata de 2 ori de Sasuke dar nu sau luptat inca si nici nu cred ca o sa se intample ca doar se va lupta Naruto cu Sasuke!

6 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Atunci da-mi linkul ca sa vad daca este adevarat sau este editat de cineva.

| saku970 a răspuns:

Buna.
Inteleg, sunt 2 episoade total diferite, atunci cand Sakura este injunghiata cu sabia in burta acest lucru este facut de catre un personaj pe nume Sasori, iar ea nu moare deoarece o salveaza partenera ei de lupta, o babuta din satul nisipului pe nume Chiyo( o salveaza cu o tehnica avansata de vindecare).Iar atunci cand Sasuke ridica sabia de fapt incerca sa il ucida pe Naruto( intr-un episod cu totul diferit de cel in care este injunghiata Sakura) dar oricum nu reuseste sa il omoare...Deci aia este o facatura.vazi ca sunt si niste comentari mai jos care spun acelasi lucru ca mine...

| mihaelabr a răspuns:

Uf, pai bataie in adevaratul sens al cuvantului nu a existat...
totusi, uite episodul cand Sakura il intanleste pe Sasuke si ii propune sa vina cu el : http://www.narutospot.net/naruto-shippuden/naruto-shippuden-episode-214/
( 214 )
in 215 si 216 mai mult vorbesc naruto si sasuke si sg lucru cu adevarat interesant este ca Naruto "vede" in sufletul lui Sasuke si ii spune ca daca ei doi se vor lupta, atunci amandoi vor muri :(.Din pacate Sasuke nu "vede" in sufletul lui Naruto asa ca ramane tot rau ( poate chiar si mai si, deoarece dupa ce se retrage, ii spune lui Madara sa ii dea ochii lui Itachi :( - asta se intampla in 216- )

| IM5 explică:

Da stiu dar am vazut pe youtube niste secvente nu stiu din ce ep shippuden dar se vor lupta intre ei dar nu stiu in ce ep speram sa stiti

| IM5 explică:

Pai.scrie pe youtube sasuke vs sakura si dai pe a doua imagine acolo unde scrie sasuke vs sakura-final fight si iti da niste parti din episod sa te uiti.a explicat o fata de pe TPU acest episod dar nu stiu cine mai era

| IM5 explică:

Stiu acele episoade de care vb ce naspa as fi vrut sa vad acest episod dar o fata a explicat aici pe TPU cum s-au batut ei ...si nu stiu in ce episod si explica chiar episodul asta dar pe tot.sad