| IM5 a întrebat:

imi spuneti si mie daca sakura sa batut cu sasuke(in naruto shippuden), sau daca sau batut in ce episod sau daca urmeaza sa se lupte care episodul- plz suneti-mi va rog (va implor)funditahappy

Răspuns Câştigător
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Sakura se duce singura dupa sasuke si ii zice ca vrea sa fie de partea lui si ca ink il iubeste. el isi da seama ca nu e asa ( sau nu isi da seama dar are ceva cu ealaughing ) si vrea sa o omoare dar atunci vine kakashi si o salveaza. kakashi se bate oleaca cu el si ea incearca sa i omoare p la spate dar sasuke vede si atunci vine naruto care o salveaza si se bate naruto cu el si nu stiu ce mai urmeaza. vedem joi :X cand apare ep nou happy :X

5 răspunsuri:
| IustinaSiAtat a răspuns:

Nu o sa se bata niciodata
funda?batting eyelashes

| IM5 explică:

Da dar eu am vazut ceva pe youtube si e adevar se bat intre ei si acolo numai intervine nimeni.Din explicatiile cuiva am vazut ca ei cad amandoi dupa aia la pamant zicandu-i sasuke lui sakura ca a devenit foarte puternica vine naruto apoi se cearta cu el etc dar cred ca trebuie sa apare acest episod nici edecum sa fi fost.credlaughingsa vedem joi si apoi urmatoarea joie cred ca atunci sau in 216 sau 217 in fine mersi pentru asta dar nu va dau funda pentru nici unul n-a avut drepatate dar mai mult eu cred ca cel mai app a fost misukin asa este dar se bate ei stiu sigur poate va urmahappy

| Bianca_8270 a răspuns:

MiSuKiN dar care e episodul?

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

De fapt sakura a vrut sa il omoare pe sasuke dar naruto a venit si a salvat-o

| Bogzy_2162 a răspuns:

Yoana eu m-am uitat pe narutobase.com.acolo sunt episoadele manga.am ajuns pe la 520/541 si pana acum nu s-a luptat cu el. daca vrei uita-te si tu. oricum probabil ca nici pana pe la ep 543/544 nu o sa se bata cu el.pe narutobase ai on partea de sus a cranului naruto si dai guide.de acolo te uiti la episoade