| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au Sony Ericsson Vivaz. Si la voi porneste telefonul greu. De ex, azi s. a descarcat comple apoi l.am pus la incarcat si am incercar sa il pornesc. Nimic. Peste 1-2 mis a aparut ecranul alb si scria Sony Ericsson, dar nu a aparut tastatura ca sa pun simul. L.am lasat sa se incarce vreo 5 minute, apoi l.am pornit. Prima oara vibreaza apoi apare ecranul alb apoi peste sa zic un min doua apare tastatura sa pun codul.Deci telefonul porneste ft greu.
Sper mult sa fie cineva care sa ma ajute.

2 răspunsuri:
| sunshine_4741 a răspuns:

E slaba bateria

| Graffy97 a răspuns:

Incearca sa ii faci un upgradehappy am avut si eu aceeasi problema cu vivaz-ul meu si acum merge superbig grin sau probabil e prea incarcat cu aplicatiithinking