| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma sa-mi fac cont la lady popular dar la Cod promotional ce trebuie sa scriu?

8 răspunsuri:
| Essence a răspuns:

Wii. andreea vrei sa fii pe lady popular nu? laughing

pune niste numere la intamplare ( de obicei se pun 4 cifre ).

Te pup whistling :X >big grin

| Laura a răspuns:

Nu scrii nimic daca nu ai.si degeaba incerci acum sa iti faci ca jocul nu e disponibil momentan tongue

| Fallen Angel a răspuns:

Eu nu am scris nimic. Am lasat liber si a mers happy

| KisaTheCute a răspuns:

Scrie orice cod, doar ca il vei folosi cand vei cumpara sau vei da diamante, dolari, ma rog :* :X. eu am scris ceva usor, dar tu poti pune ceva mai greu sau ceva de genu : 1234, 5678, 0000, 9486, 7540, 8764, 8573, 9090. Etc happy. :X Succes

| BubbleA a răspuns:

Poti sa nu scrii nimic, e optional.

| FreshDreams a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa pui ceva.Eu am pus niste numere la intamplare si mi-a mershappy

| anonimee a răspuns:

Nimic fiindca este optional cu* deci nu e neaparatkiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mi-am facut cont dar miapare Sorry, we are currenlty working on the game. We will be back as soon as possible.