| Anileda a întrebat:

A venit verisoara mea la mine si ea e mai mica si are cont pe lady popular si nu stie cum sa dea din cap o clama laughing cum se da? ca ma inebuneste...

2 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Te duci la Domnisoara mea la garderoba si dai click dai elimina hainele si apoi o imbraci din nou si nu-i mai pui clama daca nu vrea.

Funda puppy dog eyes

| SellyMyIdol a răspuns:

Deci te duci la "domnisoara mea" si acolo e garderoba acolo la oglinda e ocutiuta. Dai click pe ea, si acolo jos iti arata clama, si acolo in dreapta scrie "Elimina hainele din aceasta varianta"

Si gatabig grin