| Anna_6465 a întrebat:

Am o intrebare:poate parea banala dar ce se intelege prin Rank? adica, cand se spune rank 2020 din 63477. Ce vrea sa spuna?
Multumeac,
AnytsaSelena2girls

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Locul din clasamentul utilizatorilor de pe TPU. Rank 2020 inseamna ca persoana respectiva este pe locul 2020 din numarul total al utilizatorilor(63477) inscrisi pe TPU la momentul respectiv. Acest loc este dat de numarul de puncte pe care il are fiecare, cu cat ai mai multe puncte cu atat urci mai sus in clasament, respectiv locul 1(rank 1) are cele mai multe puncte. Pentru a vedea ordinea primilor 100 te poti uita la COMUNITATE. Numai bine!

| George1510 a răspuns:

Locul ocupat de tine in ierarhia TPU
2020 din 63477 de utilizatori big grin

| AnaigroeG a răspuns:

Rank=loc