| anonimusss12 a întrebat:

Am o intrebare poate parea banala Dar este asa cum se spune primul sarut nu se uita niciodata?

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Imi amintesc de parca era ieri, eram in club si m-am imbatat ca purcelul, domnisoara radea de mine cu lacrimi (si ea era beata) si ne-am sarutat asa pasional de am cazut pe jos si tot clubul a ras de noi

| J0B0MAT a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Ce pacat ca nu s-a intamplat la cabana...

| minrest a răspuns:

De ce nu s-ar uita. Pana la urma e un sarut, nu cine stie ce.

| J0B0MAT a răspuns:

De obicei da.Acum depinde daca iti pierzi memoria intre timp sau mai stiu eu ce se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, se uită, dar dacă-l repeţi peste ceva ani cu aceeaşi persoană se reîmprospătează.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca ai o minte lucida nu uiti nici macar un sarut. Daca suferi de ceva boala te poate intreba fata a doua zi cum a fost sarutul si tu sa o intrebi "ce sarut?"