| kristi22 a întrebat:

Am o intrebare! Vrea sa imi cumpar un nintendo dsi xl si vreau sa imi spuneti cum pot trage pe el jocuri fara a plati pe acestea de la magazin. multumesc.

2 răspunsuri:
| EMILIANDDD a răspuns:

Se pare ca raspunsul userului de dinnainte nici nu stie cu ce se mananca nintendoul dsi. I-am cumparat un card DS si am pus un joc dar el nu a mers deoarece formatul afost gresit, dar o sa incerc in continuare.
(Auzi la ala CD) happy

| BuzzBee a răspuns:

Cel mai simplu iti descarci jocuri de pe net pe pc le instalez in daemon tools si apoi il faci pe un CD.este foarte sinplu