| Cristinaaa a întrebat:

Vreau sa intru pe internet pe mobil pe mess, ce site recomandati? Meebo nu merge si nici Yahoo apar alte chestii

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Gosh. a răspuns:

Downlodeaza ebuddy.
Merge perfect!

happy

| Goe_6264 a răspuns:

Buna, merge sa ai mess pe mobil descarca sh messenger dupa sharemobile.ro
fa-ti mai intai un cont pe shmessenger dupe pc, dupa instalezi shmessengeru luat dupa sharemobile bagi prima data contul si parola de shmessenger pe care tiai facut-o pe pc(contul ti-l faci pe www.shmessenger.ro)
Sper sa iti fie de folos daca ai nelamuriri trimite un mesaj!:D

Întrebări recente