| TƎD a întrebat:

Am o mica problema cu mafia 2 ma refer la grafica mai exact sunt:
umbrele(apar si dispar rapid), fumul(cam ca la umbre doar ca el se face ca o placa neagra si lunga) is lumina(ca la umbre) si altele minore (am placa video ati) am auzit ca multora le face asa pe ati(asa spun pe net) dar si ca exista o rezolvare stiti care este(dau funda)?

Răspuns Câştigător
| kuka a răspuns:

Am si eu mafia 2 pe nVIDIA si am observat unele bug-uri mai minore decat ale tale, dar o schimbare a rezolutiei jocului m-a scapat de ele.
daca nici asta nu te ajuta vezi link-ul asta, aici iti arata rezolvari la mai multe probleme ale jocului http://segmentnext.com/......hics-bugs/
bafta :)