| Hathor a întrebat:

Am o mica problema sad Incerc sa istalez un joc si`mi apare urmatorul mesaj:
"Not a valid Win32 application" Cum pot scapa de aceasta problema? ca vreau neaparat sa istalez acest joc crying

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Jocul nu este pentru windows-ul care il ai tu in pc!(nu este compatibil pe windows) poti sa arunci jocul! Poate este pentru XBOX sau WII sau PSP sau PS2 sau PS3 Despre ce joc e vorba?

| deathproof a răspuns:

Cauta un crack bun

| BlackAngel a răspuns:

Parerea mea...Reinstaleaza windowsuhappy
Probabil ai luat un virus ceva
Asa am patit si eu...pana nu am reinstalat windowsu nu am reusit sa fac nimic

| KiMO a răspuns:

Decat sa dau copy/paste, mai bine te uiti singur aici:

http://www.computerhope.com/issues/ch000726.htm

| JhoNutz a răspuns:

Am o mica problema in a-ti da un raspuns pentru ca nu stiu ce joc vrei sa instalezi pe ce configratie.