| BogdanDavidZ a întrebat:

Sal TPU am o problema cand vreau sa intru pe un joc imi apare is not valid Win32 application ce sa fac va rog ziceti-mi

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Daca nu sti engleza foloseste google chrome

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

S-au google translate

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai pot fi mai multi factori:
1. executabilul nu este valid;
2. ai un windows x86 (32 de biti) si vrei sa executi o aplicatie pe x64 (64 de biti);
3. este o aplicatie pentru windows mobile sau windows CE (si nu este suportata de un windows normal pentru ca tipul procesorului difera).

| CatozAkuma a răspuns:

Uiate la Recommanded Settings si instaleaza windowsul care il cere acolo.happy