| Fiona35 a întrebat:

Am o pagina de facebook (O COMUNITATE) cum as putea sa o fac cunoscuta? fara lucrurile de genul invita-ti prieteni.

2 răspunsuri:
| Lhurricane a răspuns:

Iti faci cont pe http://addmefast.com, si acolo poti posta linkul catre pagina ta de facebook, iti va aduce multi vizitatori, like-uri, etc iar dupa ce ajungi la un numar de like-uri lumea va veni automat. paginile pusti nu prea au parte de lume fiindca oamenii de obicei intra pe paginile deja populare.

| ionutzika a răspuns:

Undeva iti va arata sa trimiti la toti oamenii de pe glob-''posteaza''-, iar acolo cine va vrea va veni.cred ca asta e Solutia.cu placer. funda?