| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am inceput sa fac difertie accesorii, bijuterii. Am o pagina de facebook pentru comenzi. Cum as putea s-o fac mai cunoscuta? In afara de a invita prieteni si publicitate cu alte pagini.

Răspuns Câştigător
| OnxIcsDe a răspuns:

Cel mai bine este sa ii faci muulta publicitate pe Facebook, sau sa iti faci un blog despre asta. Eu asta am facut.winking

Sper ca te-am ajutat! Fundita?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Sau atrbuindu-i un subdomeniu și apoi să o integerzi în motoarele de căutare, precum si reclamă la mica publicitate.Succes

| costan a răspuns:

Poti sa o promovezi si aici: http://anunturidambovita.blogspot.ro/

| DegeteRapide a răspuns:

Fa-ti un site sau un blog depinde de tine ce vrei!

| AlexTudorache a răspuns:

Buna denisa happy Ai putea sa te duci la persoane ce au magazine pentru accesorii de genul celor ce le faci tu..si poti ruga persoana respectiva sa ti le vanda, iar la vanzare ii poti acorda un procent din profitul tau. :*

| KarinaFashion a răspuns (pentru AlexTudorache):

Foarte adevarat eu acum lucrez cu cei de la http://www.karinafashion.ro/ este un site de bijuterii in prima faza am cumparat de la ei ca orice client si acum cumpar bijuterii la preturi mult mai mici decat cele expuse pe site si le vand eu cu ce pret doresc. Este o afacere buna Daca doriti le puteti trimite un mesaj cu aceasta idee si o sa va raspunda. Succes