| Narsha a întrebat:

Am o prietena care stie cum sa faca credit cu invite a friend la imvu si nu vrea sa-mi zica explicati-mi si mie pas cu pas cum se face va rog mult! Cat mai detaliat!

Fundita

4 răspunsuri:
| luckyluke a răspuns:

Pai... primul lucru pe care il faci este sa trimiti invitatiile...pe mail. Daca prietenii tai vor sa te ajute, nu trebuie decat sa intre, sa isi faca cont, apoi nu mai sunt obligati sa mai intre(daca nu mai vor) iar tu iti iei creditelewinking

| luckyluke a răspuns:

Tu ma pui sa instalez imvu din nou straight face. Dupa ce il instalez te mai caut cu ceva explicatii in plus (daca mai este ceva de spus in plus fata de primul meu sfat )

| alexa007 a răspuns:

Poti sa-ti faci o adresa noua de email, sa trimiti acolo o invitatie, iti faci contul, vorbesti cu ceva pers si primesti credite... daca nu merge poti ruga pe candva sa-ti verifice contul... pe urma stergi contul si dai iar invitatie la emailul ala

| Narsha explică:

Am facut cum ati zis, cu o prietena, a facut sdi chat si NU MERGE! N-am primit niciun credit.sad