| eubahhh a întrebat:

Am o problema cu messul. mi-am reinstalat windows-ul acum cateva zile. si de atunci nu mai merge messul. de fapt intru stau 2 min si vb si dintr-o data sp sa inchid prog sau sa ast sa isi revina.

ce s-a intamplat cu el? please help

Răspuns Câştigător
| dannyell a răspuns:

Pai nu ai precizat ce windows ai instalat, daca ai pus windows 7 cica ar fi o problema cu messinger-u daca il bagi in bara nu mai poti sa il scoti, mi se intampla des si nu numai mie dar ca sa isi revina duci cursorul pe icoana de la yahoo din bara astepti pana iti apar toate ferestrele de la yahoo si dai click dreapta pe lista de messinger si dai restore, asta am spus pentru altii care citesc intrebarea si au problema asta, problema ta de obicei se intampla la calculatoarele mai vechi sau virusate, merge greu se inteapa multe programe.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Incearca sa mai reinstalezi o data windows-ul, insa de data asta foloseste alt CD, fiindca este foarte posibil ca CD-ul anterior sa contina un windows "cu malformatii".hee hee
Succes! happy

| eubahhh explică:

Am windows 7 si mess 8

| Johny89 a răspuns:

Ce messenger folosesti? cauta pe net si descarca messenger 9 beta...

| Lorelai a răspuns:

Instaleaza yahoo mess 10. Ia-l de aici http://messenger.yahoo.com/download/ Mess 9 beta mi nu imi place!