| TheGrooveStreet a întrebat:

Am o problema cu pc astaangry(, ma joc linistit assasins creed (merge bine) si dintr-o data mi se face ecranu negru, aud doar sonor, si imi da o eroare si restart la pCstraight face ce sa ii fac? mi-am facut deja 2342123243 de nervi cu el

4 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Cauzele pot fi multiple deci si rezolvari diferite...instaleaza everest si urmareste temperaturile pentru placa video si procesor
Ai schimbat ceva componente la calculator?
Poate fi de la sursa, prea veche sau de proasta calitate

| piktor a răspuns:

Vezi ce temperaturi ai. posibila problemathinking
eventual vreun virus, cine stie...

| Doddel a răspuns:

Mai pune un cooler, schimba-ti carcasa si reinstaleaza windowsu, am avut si eu aceeasi problema ca tine si asa am rezolvat-o

| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a răspuns:

Sa iti reinstalezi Windowsul!