| RwoarrxKandii a întrebat:

Am o problema cu Sims 3.

Am vrut sa downloadez de pe modthesims.com un sim.Si am dat acolo pe download si mi. a aparut winraru cu simu ala.Am dat pe e download si mi. a aparul WinRAR. Am dat apoi pe extract to... si l.am pun in C:\Documents and Settings\User\My Documents\Electronic Arts\The Sims 3\Downloads.

Si acolo la The sims 3 game launcher nu imi apare la downloads :[. De ce? Dau funda love struck

3 răspunsuri:
| SimsClub a răspuns:

Are format. Sims3Pack?

| deluboss a răspuns:

Ia id meu si iti dau eu printuri cum sa rezolvi delumafia e id meu funda plz ca te ajuthappy

| RwoarrxKandii explică:

@SimsClub
nu stiu... stiu doar ca imi apare la sfarsit. sim straight face