| selenahermy a întrebat:

Ok, deci am o intrebare. Eu, in C/documents and settings/(userul)/my documents/ea games/the sims 2 nu am folderul downloads. am creat un folder si i-am pus numele download deoarece nu ma lasa sa pun downloads. cum descarc cai de pe orice sait la sims 2 pets? cineva mi-a zis ca daca am package file sa le bac in C/documents and settings/(userul)/my documents/ea games/the sims 2/download dar nu mi-a mers. nu imi apare nici un cal. ex[licati-mi voi mai detaliat si daca se poate sa iau un cal care sa nu fie package file, ci sa necesite instalare. daca aveti package file, explicati-mi ce trebuie sa fac. contez pe voi, TPU

1 răspuns:
| catshome a răspuns:

Incearca pe aroundthesims2.com, acolo au cai la sims 2 pets, problema e ca e tot package file, deci e posibil sa nu mearga. Eu am sims 2 si nu am directorul downloads, dar l-am putut creea, asa ca a mers. Ce e interesant e urmatorul lucru: unde ai cautat caii? Incearca sa cauti la masini sau... unde sunt masinile dar la altele... adica la butonul ala. SPER CA TE-AM AJUTAT! ITI UREZ BAFTA!