| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Am sims 3, am vrut mai multe,, upgrade-uri" si m-am dus la sims resources, am inceput cu un lucru, l-am download-at si apoi m-am dus la sims launcher, la downloads, apoi am dat click pe el si install, dar cand termina imi da o eroare : sims import failed...Deci, care e problema si cum o pot rezolva?

Răspuns Câştigător
| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

Obiectul downloadat nu este compatibil cu sims 3 sau trebuie sa upgradezi simsu[iti trebuie cd original]happy