| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a întrebat:

Am o problema la 4 story champions of iberia. Intru in joc totu e ok cand s-a iincarcat imi apare ceva Protectia Hack a gasit o eroare (1061). ce trebuie sa fac ca sa imi mearga?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleazal din calcultor de tooooot stege tot 4story sidescarcal iarhappy. daca nici asa nu merge este o eroare de la windows si te sfatuiesc sa iti reinstalezi sitemul de operare

| raul13_6346 a răspuns:

Nu, si eu am aceeasi problema am descarcat 4story-ul si imi spune "protectia hack a gasit o problema (1073)

am downloadat altul de la statle unite tot server normal si mi-a mers dar l-am dezinstalat pentru ca era in engleza.
acel 4story se numea 4story gsp

| hackuri a răspuns:

Care vrea hackuri pentru metin2 ro sau private dati add la valy96_valy96

am si eu exact acceasi problema

| VaLeNTiiiN a răspuns:

Trebuie sa il dezinstalezi de tot din calculator si apoi sal instalezi iar in alt loc pe hard big grin

| felinatiger12 a răspuns:

4story champions of iberia nu mai exista daca vrei incearca asta:4story ro, 4story gsp, 4story global cel mai mult tiasi recomanda 4story gsp