| Albinuțăă a întrebat:

AM O PRoBLEMA LA CALCULAToR! Am ramas fara sOnOr! cred ca mi-am sters nu stiu ce placa audiO sau nu stiu ce...nu ma pricepbig grin dar nu mai aud nimic! si nu stiu ce sa fac! am incercat sa instalez realtek hd audiO si nu merge... ce sa fac? va rog ajutati.ma! vreau sa ascult muzicabig grin ca de ceva timp staw asasad

Daw fundita; X

Răspuns Câştigător
| STARRINGDiva a răspuns:

Trebuie sa scrie pe ea ce fel de placa de sunet e! Sau scrie in actele calculatorului! Incerca sa cureti negreala, praful cu o periuta Nu stiu daca o sa mearga dar incerca :d E posibil ca placa sa fie stricata sau calculatorul nu o mai recunoaste!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| madalicious a răspuns:

Incearca la volum, poate le-ai bagat pe mute.winking

| ikram a răspuns:

Pai ai sters diver-ul de aia nu ai sosnor!
Vezi ce tip de placa e, cauta driver-ul pe net, si instaleaza-l din nou.