| Sophii a întrebat:

Nu mai imi merge sonorul deloc cand vreau sa ascult ceva. Am cautat in calculator la sonor si era oprit si nu pot sa-l pornesc. Cred ca mi-am sters din greseala un program, cand am sters mai multe programe. Nu stiti ce trebuie sa-mi instalez?

4 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driverul de sunet, daca mai ai cd-ul cu drivere primit la cumpararea pc-ului.

| Katalin123 a răspuns:

Descarca realtek high definition audio 2.56 pentru windowsu pe care il ai u xp, vista sau 7 instaleazal si daca nu merge din prima ii dai un restart si merge garantez big grin

| Katalin123 a răspuns:

Descarca realtek high definition audio 2.56 pentru windowsu pe care il ai u xp, vista sau 7 instaleazal si daca nu merge din prima ii dai un restart si merge garantez

| andrey88 a răspuns:

Instaleaza un pachet de codecui. K-lite codec pack.