| Rozzziii1999 a întrebat:

Am o problema la LadyPopular, imi zice la un Quest După ce ai terminat cursul de bucătar, trebuie să iei o slujbă pentru a îți alege specialitatea. Vizitează în oraș Slujba mea sau muncește cel puțin 7 ore.

Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| ytalyanu a răspuns:

Pai du-te in oras la locul de munca si munceste cel putin 7 ore, normal este 8 ore, succes

| Miley a răspuns:

Daca zice ca nu ai jobul calificat, du-te in oras la locuri de munca parca la bucatar(dar trebuie sa ai parca 280 de $ casa poti merge la curs)apoi a doua zi poti sa mergi la locul meu de munca si in stanga ai cate ore sa muncesti pui la 7- sau 8 cum vreihappy.

| Kryss12 a răspuns:

Pai dupa ce muncesti 7 sau 8 ore treci levalul!

| Rozzziii1999 explică:

Zice ca nu am job-ul calificat. straight face

| dienutzasuperlove a răspuns:

Pai si eu sunt la aacelasi nivel. nici eu nu stiu. scuze.